آیفون تصویری چگونه از خانه شما در برابر سارقین محافظت می‌کند؟

استفاده از آیفون‌های تصویری این امکان را به شما خواهد داد که قبل از باز کردن درب‌، بازدید کننده را دیده و با او صحبت کنید و فقط به افراد مجاز اجازه ورود به منزل خود را بدهید. آیفون‌های تصویری دارای دو قسمت می‌باشد.

یک پنل زنگ دار، در بیرون از منزل و یک گوشی یا مانیتور داخل منزل. پنل آیفون‌های تصویری، دارای، دوربین با دید در شب، چندین دکمه برای برقراری تماس، میکروفون برای برقراری ارتباط با اشخاص می‌باشد. مانیتور و یا صفحه نمایش، بخش داخلی منزل شما هستند که دارای یک صفحه نمایش با اندازه‌های متفاوت می‌باشد و این قابلیت را به شما می‌دهد که افراد را شناسایی کرده و با آن‌ها از طریق میکروفون ارتباط برقرار کنید .

 

هنگام نصب آیفون‌های تصویری حتما آموزش کارکرد آن را به کودکان و افراد سالمند خانه بدهید، تا مطمئن باشید در نبود شما آن‌ها به درستی از خود و خانه محافظت می‌کنند‌ و به آن‌ها این موضوع را یادآوری کنید تا در صورتی که شخصی خود را از دوربین پنل جلوی درب مخفی کرده، از او بخواهند رو به‌ روی دوربین قرار بگیرد، اگر شخص ممانعت کرد می‌توانند با نگهبانی و یا دیگر همسایگان این موضوع را مطرح کنند.

 

از سیستم‌هایی استفاده کنید که دارای زنگ هشدار باشند، تا در صورتی که سارقین قصد خراب کردن آیفون تصویری را داشته باشند، به شما هشدار داده شود. آیفون‌هایی را انتخاب کنید که ضد آب و در مقابل هر گونه دستکاری مقاوم باشند. آیفون تصویری شما باید مجهز به دید در شب باشد چرا که بیشترین احتمال سرقت ها در تایم شب بوده ، بنابراین شما باید تصویر واضحی از شخص پشت درب منزلتان داشته باشید. سیستم دارای حافظه باشد که بتواند فیلم و تصاویر را ضبط کند، تا زمانی که شما منزل نبودید فیلم و تصاویر افرادی که با شما کار داشتند را داشته باشید. لنز آیفون های تصویری باید ضد خش و ضد ضربه باشد.اگر هنگامی که با فرد مراجعه‌کننده صحبت می‌کنید حس کردید سعی در مخفی کردن چیزی از دید دوربین دارد، مودبانه از او بخواهید تا آن را نشان دهد. اگر از این‌ کار امتناع ورزید تهدید کنید که با پلیس تماس می‌گیرید.

دید در شب آیفون‌ها این قابلیت را به شما می‌دهد که در شب هم اشخاص را به درستی شناسایی کنید. این یک ویژگی مهم در آیفون‌های تصویری می‌باشد. علاوه بر این آیفون‌های تصویری به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در هر شرایط آب و هوایی به درستی کار کنند و همچنین دوربین‌های آیفون با یک لایه محافظ پلاستیکی شفاف پوشانده شده است که در برابر خش، افتادگی و یا ضربه مقاوم باشند.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *