تعمیر، نصب و نگهداری جک پارکینگ در شکوفه شمالیجک پارکینگ چیست؟

جک پارکینگ معمولا دو نوع هستند: هیدرولیکی و الکترومکانیک. جک­های هیدرولیکی مناسب اماکن تجاری و یا مسکونی پر تردد هستند و  جک الکترومکانیک مناسب مجتمع های اداری و یا مسکونی با تعداد واحد های کم است. این جک ها به افراد کمک می کند که به آسانی و بدون نیاز به پیاده شدن از وسیله نقلیه خود و با استفاده از ریموت در را باز یا بسته نگهدارند.

 

محاسن و معایب استفاده از جک

در صورت انتخاب تبدیل درب لولایی به درب اتوماتیک باید نکاتی را در نظر بگیرید که در زیر به بعضی از آنها اشاره میکنیم

 

محاسن استفاده

افزایش امنیت ساکنین

با انتخاب درهای اتومات به جای درهای لولایی، سطح ایمنی محیط بسیار افزایش خواهد یافت.

 

افزایش امنیت برای عابران

به دلیل حرکت آهسته در، زمان ورود یا خروج وسایل نقلیه به پارکینگ، عابرین فرصت مناسبی برای تردد پیدا می کنند.

 

محدودیت آمد و شدها

تنها افرادی مجاز به ورود به محیط خواهند بود که ریموت را در اختیار داشته باشند و این موضوع موجب افزایش امنیت ساکنین خواهد بود.

 

صرفه جویی در زمان

در زمان استفاده از درهای لولایی قدیمی وقت زیادی صرف پیاده شدن از ماشین و باز کردن و سپس بستن در می کنید که این علاوه بر صرف انرژی و زمان مضاعف امنیت فرد را نیز در خطر قرار می دهد. در صورتی که استفاده از درب های اتومات این مشکل را مرتفع کرده است.

 

معایب استفاده

قیمت بالا

بسته به نوع آن و نیاز شما به جک ممکن است هزینه های آن بالا باشد اما آرامش تامین شده توسط این درها، این عیب از بین می رود.

 

ورود افراد غیر

وقتی رفت و آمد محدود به ساکنین ساختمان می شود، ورود و خروج برای مهمانان مشکل ساز خواهد بود زیرا برای باز و بستن درب نیاز به حضور میزبان است.

 

بررسی و تعمیر

نصب جک در نیاز به بررسی در فاصله زمانی چند ماهه دارد. ولی ممکن است برای برخی افراد زمان و هزینه اضافی باشد.

 

زمان تعمیر جک

گاهی ممکن است اجزای تشکیل دهنده جک در مرور زمان دچار شکستگی یا فرسودگی شوند که مانع حرکت صحیح و باز و بسته شدن در شود. این زمانی است که شما می بایست با بهره گیری از مشاورین و متخصصین این حوزه نسبت به تعویض و یا تعمیر جک درب خود اقدام کنید. تکنسین های مجرب مجموعه حسین الکتریک به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات، نصب، نگهداری و تعمیر جک های پارکینگی شما هستند.

 

خدمات تعمیر جک درب  پارکینگ مجموعه حسین الکتریک

خدمات، نصب، نگهداری و تعمیر مجموعه حسین الکتریک شامل تمام مدل های جک ها و درب های اتومات پارکینگی است که در زیر به چند مورد از این خدمات اشاره شده است:

 1.  سرعت ( کندی یا تندی) بسته شدن درب ها
 2. توقف ناگهانی درب
 3. تراش دنده ها و یا تعویض آنها
 4. خش برقی موتور درب های اتوماتیک
 5. جک های ریلی و هیدرولیکی
 6. اشکال در کوبیده شدن درب
 7. رفع اشکال وصل شدن ریموت به درب های اتوماتیک
 8. سرویس و نگهداری تخصصی أنواع درب و جک
 9. رفع اشکال در سیم کشی أنواع درب های پارکینگی
 10. تعمیر گیربکس أنواع جک پارکینگ
 11. سنسورهای درب ها

و …..

 

موارد مهم هنگام خرید جک پارکینگی

قبل از پرداختن به موارد مهم که هنگام خرید جک پارکینگی باید به آنها توجه کرد، لازم است به این نکته توجه کنیم که نصب جک در نیازمند متخصص این حوزه و مهارت لازم است. نصب جک توسط افراد مبتدی ممکن است مشکلاتی از جمله کاهش عملکرد و سطح کیفی جک خریداری شده را به همراه داشته باشد.

 

نکات قابل توجه:

 1. وزن در: در هنگام خرید جک پارکینگ دانستن حدودی وزن درب نیاز است چرا که هر جک مناسب وزن خاصی از درب های پارکینگی است.
 2. تعداد استفاده روزانه: به طوری که هرچقدر استفاده روزانه از درب بیشتر بوده و بیشتر باز و بسته می شود نیازمند جک درب پارکینگی قوی تری مناسب با تردد ساکنین است.
 3. مقدار عرض در : در هایی با عرض های بیشتر از 1.8 نیازمند جک هایی با بازوی بلندتر است، پس دانستن عرض در هنگام خرید ضروری است.
 4. نصب مناسب : همانطور که کمی قبل تر اشاره شد، جک درب نیازمند متخصص این حوزه و مهارت لازم است. نصب جک توسط افراد مبتدی ممکن است مشکلاتی از جمله کاهش عملکرد و سطح کیفی جک خریداری شده را به همراه داشته باشد.
 5. گارانتی: جک ها در تنوع زیاد در بازار موجود بوده و گارانتی معتبر میتواند موجب امنیت خاطر شما، بعد از خرید باشد.

 

 

قیمت جک درب پارکینگی و تعمیر آن

با توجه به تنوع و گوناگونی جک های درب پارکینگ در بازار و تغییر نرخ مداوم،‌ لطفا جهت دریافت قیمت و تعرفه تعمیر جک درب پارکینگ با مشاورین مجرب مجموعه حسین الکتریک تماس بگیرید.

 

تعمیرات تخصصی انواع جک پارکینگ حسین الکتریک

با افزایش روز افزون استفاده از انواع جک درب پارکینگ نیاز به تعمیر این جک ها امری ضروری است. مجموعه حسین الکتریک با بیش از 10 سال سابقه کار در این زمینه و با بکارگیری تکنسین های مجرب توانسته خدماتی امن و حرفه ای را برای تعمیر جک های درب پارکینگ، به شما عزیزان ارائه کند.

 ساکنین محترم شکوفه شمالی شما می­توانید در صورت نیاز به تعمیر و نصب انواع جک درب پارکینگ، به صورت شبانه روزی ‌با شماره 66199043 – 021 با ما در تماس باشید.

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *